Індивідуальна розробка дизайнерських меблів для HoReCa — Fabrikant.com.ua -

СТВОРЮЄМО УНІКАЛЬНІ МЕБЛІ

з епоксидною смолою

ВТІЛЮЄМО ІДЕЇ В ЖИТТЯ

Більше 10 років ми виготовляємо авторські меблі для HoReCa. Наш досвід дає нам чітке розуміння бажань і потреб кожного: дизайнера інтер'єрів, архітектора, власника ресторанного бізнесу.

Ми враховуємо всі тонкощі концепту до найменшої деталі, щоб повністю відтворити ідею проекту. Створюємо меблі будь-якого рівня складності, забезпечуючи виключно високу якість продукції. Пошук індивідуальних, сучасних рішень, безперервний розвиток і прагнення до досконалості формують культуру нашої компанії.

ЛЮБИМО ТЕ, ЧИМ ЗАЙМАЄМОСЬ
Працюємо з людьми, котрі щиро живуть своєю справою. Для нас кожен проект - це пошук кращих рішень, які покликані створювати особливу атмосферу комфорту і затишку в закладі.
реалізовані проекти
Столи з епоксидною смолою
Унікальні вироби
Меблі з грузинским характером
Ресторан «БУБА хінкальна»
ЗРУЧНІ ДИВАНИ ДЛЯ ЗАТИШНОГО РЕСТОРАНУ
«Servant їжа & люди»
Комплексне рішення
«Мультиплекс» в ТРЦ «Лавина-молл»
Функціональні меблі для ресторану
«Сито-П'яно Italiano»
Найрізноманітніші меблі для ресторану
"Кухмейстер"
Меблі в японському стилі
Ресторан "Fujiwara Yoshi"
Феєричні меблі для непередбачуваного ресторану
"Sparks"
Меблі в стилі вінтаж
Клуб "111"
Ресторан з елегантним мінімалізмом
Stories

"ФАБРИКАНТ" – ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР З ВИГОТОВЛЕННЯ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ МЕБЛІВ

  • рішення будь-яких нестандартних задач
  • незмінно висока якість матеріалів
  • реалізація індивідуального дизайну меблів
  • фіксований бюджет
  • контроль на всіх етапах виробництва
  • власний відділ логістики
100%дотримання термінів
наша місія
Допомагаємо дизайнерам і рестораторам втілювати в життя будь-які, навіть найоригінальніші та найскладніші проекти. Ваша ідея – наша бездоганна реалізація.

СТВОРЮЙТЕ З НАМИ

Ми відкриті до співпраці, готові до експериментів і творчих завдань. Робимо все можливе, щоб проект був реалізований відповідно до дизайн-концепту і не втратив закладену в нього індивідуальність на етапі виробництва.

з нами співпрацюють

Меблі для кафе, барів, ресторанів від виробника

Основне наше завдання – успішна реалізація вашого проекту
Більше 10 років ми старанно працюємо, щоб допомагати Вам втілювати в життя найсміливіші ідеї. Завдяки Вашій довірі вже котрий рік "Фабрикант" займає лідируючі позиції на ринку виробництва меблів для кафе, барів, ресторанів та ексклюзивних інтер'єрів. З кожним днем ​​ми стаємо кращими, щоб перевершувати очікування своїх клієнтів. Ми враховуємо сучасні тенденції в меблевій галузі та впроваджуємо новітні технології у виробництво, щоб бути впевненими, що у нас Ви знайдете найкращі рішення для своїх проектів. Ваші оригінальні ідеї надихають нас на нові звершення. Красиві, комфортні та функціональні меблі для HoReCa, які створюються в результаті нашої співпраці – це найкраща мотивація рухатися далі і відкривати для себе нові горизонти.