«Мультиплекс» в ТРЦ «Лавина-молл»
Комплексне рішення

«Мультиплекс» в ТРЦ «Лавина-молл»

Завдання:

проектування та виготовлення меблів для найбільшого в Україні кінотеатру (13 залів).

Терміни:

120 календарних днів.

Рішення:

для реалізації такого масштабного проекту було залучено величезну кількість субпідрядників (виробників виробів з металу, виробників корпусних меблів, компаній, що працюють зі склом і дзеркалами). Переважна більшість виробів були в білому кольорі, що вимагало особливої ​​уваги й акуратності при виготовленні, доставці та монтажі.

Результат:

виготовлено понад 300 крісел-реклайнерів, більше 80 диванів, 2 касові стійки, 3 барні стійки; комплектація спеціальними меблями VR-зони (зона віртуальної реальності) Samsung, гардеробних та ігрових кімнат.

Місто:

Київ.

Дизайн від Сергія Махно
Дизайнерські меблі для кінотеатру Multiplex - Fabrikant.com.ua - Логотип дизайнера

відгуки

Компанія «Фабрикант» є нашим надійним партнером з 2010 року. «Мультиплекс» за цей період відкрив понад 20 кінотеатрів по всій країні в тісній співпраці з компанією «Фабрикант». Фахівці компанії професійно підходять до реалізації дизайн-проектів найвищого рівня. Незважаючи на складність поставлених завдань та обмеженість часу на реалізацію, «Фабрикант» жодного разу не підвів за термінами поставки й монтажу.

Завжди дотримується стабільно висока якість продукції від об'єкта до об'єкта, оперативно вирішуються проблеми з ремонтом й обслуговуванням меблів в працюючих кінотеатрах. «Мультиплекс-Холдинг» задоволений співпрацею з компанією «Фабрикант» і впевнений в успішному і тривалому партнерстві.

Інна Янакеєва ,
генеральний директор ПАО «Мультиплекс-Холдинг»

інші проекти